تحلیل داده‌های کیفی
مرداد 27, 1399
blank
پنجمین کارگاه تحلیل داده‌های کیفی با استفاده از نرم افزار مکس کیو دا ورژن 10در روز پنج شنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار گردید.
خداوند متعال را شاکریم که توانستیم اين كارگاه دهم از سري كارگاه هاي مطالعات كيفي در موسسه مطالعات جمعيتي و پنجمين كارگاه نرم افزار مكس كيو دا بود كه برگزار نموديم . همچنین از استقبال خیلی خوب دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته های مختلف علوم اجتماعی و بهداشت ، از دانشگاههای مختلف از کارگاههای فوق بر خود می‌بالیم. کارگاه تحلیل داده‌های کیفی با استفاده از نرم افزار مکس کیو دا 10، با موفقیت در روز پنج شنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه سال 1396 در موسسه برگزار شد و این موفقیت نتیجه حمایت خوب سازمانی، استقبال خوب دانشجویان و محققین و همچنین علاقه شخصی است .
• ممکن است بخواهید بدانید شرکت‌کنندگان این کارگاه از چه رشته‌هایی، در چه مقاطعی و از چه دانشگاه هایی بودند؟
تعداد 17 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته‌های جمعیت‌شناسی، آموزش و ارتقا سلامت، سلامت باروری ، مدیریت بیمارستانی ، سالمند‌شناسی، کتابداری و اطلاع رسانی از دانشگاههای تهران، شیراز، اصفهان، شهید بهشتی، تربیت مدرس وعلامه طباطبایی در این کارگاه شرکت نمودند.• همچنین این کارگاه با کارگاه سال گذشته چه تفاوتی داشت ؟
حذف مباحث تئوری و تمرکز بر کار عملی تفاوت این کارگاه با کارگاه سال گذشته بود. همچنین استفاده از کمک تسهیل گری آقای دکتر مطلبی، دکترای آموزش و ارتقای سلامت در این کارگاه بود که لازم است از علاقه، لطف و حمایت ایشان تشکر و قدردانی نمائیم.
blank

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.