آموزش روش تحقیق کیفی
خرداد 30, 1400

توجه: لطفا جهت تهیه فایل ویدیویی 12 ساعته این کارگاه با 50% تخفیف استثنایی، به بخش محصولات، وبینارها و کارگاههای آنلاین در وب سایت بروید. 

کارگاه جامع آموزش روش تحقیق کیفی یک دوره آنلاین آموزشی است که صفر تا 100 پژوهش کیفی را در 12 ساعت به شما آموزش می دهد.

مزیت این دوره:

  1. این دوره مناسب همه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و اعضای محترم هیات علمی از رشته های مختلف علوم اجتماعی و سلامت می باشد.
  2. مدرس کارگاه، با اختصاص زمان پرسش و پاسخ و رفع اشکال در قالب جلسات و همچنین گروه واتساپی تلاش خواهد کرد به همه سوالات دانشجویان ومحققین و اعضای هیات علمی پاسخ دهد.
  3. تمایز این دوره با دیگر دوره های آموزش روش تحقیق کیفی این است که فراگیران در این دوره با مراحل اولیه شروع پژوهش کیفی آشنا شده (مبانی فلسفی)، پروپوزال نویسی و طراحی ، اجرا و در نهایت تحلیل داده کیفی آشنا میشوند و با مثالهای عملی مهارت کسب می کنند. همچنین علاوه بر تئوری تحلیل داده کیفی،  با نحوه مدیریت داده با استفاده از نرم افزار مکس کیودا برای تحلیل داده های کیفی آشنا می شوند و در نهایت نحوه مقاله نویسی را آموزش می بینند. در واقع یک دوره آموزشی کامل و فشرده در 12 ساعت در مورد روش تحقیق کیفی ارائه خواهد شد.
  4. گواهی معتبر و رسمی به شرکت کنندگان در کارگاه ارائه خواهد شد .
  5. دسترسی به فایل های صوتی / یا تصویری پس از اتمام کارگاه با تخفیف 100% از طریق وب سایت مطالعات کیفی

مدرس کارگاه

دکتر فریده خلج آبادی فراهانی ، عضو هیات علمی موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور و مدیر گروه آموزشی مطالعات کیفی ، ایشان سابقه آموزش و انجام پژوهشهای کیفی را از بیش از 15 سال گذشته دارد و هم بعنوان ناظر و استاد راهنما و مشاور پایان نامه های متعدد کیفی فعالیت کرده و کارگاههای کیفی زیادی برگزار نموده است.

موضوعات

  1. معرفت شناسی و مبانی فلسفی پژوهش کیفی، پروپوزال نویسی و طراحی پژوهش کیفی، اجرای پژوهش کیفی (نمونه گیری و مصاحبه عمیق، بحث گروهی)
  2. تحلیل داده کیفی (سه رویکرد تحلیل تماتیک، گراندد تئوری و پدیدارشناسی) ، آموزش تحلیل با استفاده از نرم افزار مکس کیودا 2018
  3. بررسی اعتبار و روایی در پژوهش کیفی
  4. مقاله نویسی در پژوهش کیفی و انتشار نتایچ تحقیق کیفی ، پرسش و پاسخ

روز و تاریخ :  شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه ، پنج شنبه (مورخ  19، 20، 21،  22، 23، 24، تیر ماه) سال  1400

هر جلسه از ساعت 18 تا 20 (6 الی 8 عصر) برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *